Sympozjum Naukowe w Konstancinie

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie zaprasza na sympozjum naukowe, które odbędzie się 22 listopada 2013 r. w siedzibie CKR.

Tematyką sympozjum będą: wskazania i przeciwwskazania do rehabilitacji osób z chorobami kręgosłupa oraz aspekty kliniczne badań przy użyciu rezonansu magnetycznego. Zostaną zaprezentowane wybrane przypadki kliniczne.

W trakcie sympozjum odbędzie się Jubileusz 50-lecia pracy w zawodzie lekarza oraz 60-lecia pracy w ochronie zdrowia Prof. dr. hab. n. med. Jerzego Kiwerskiego.

Sympozjum naukowe skierowane jest do lekarzy, fizjoterapeutów oraz kadry zarządzającej ośrodkami zdrowia. Lekarze uczestniczący w Sympozjum otrzymają punkty edukacyjne. Udział w wydarzeniu jest bezpłatny. Zgłoszenia przyjmowane są do 8.11.2013 r. Szczegółowe informacje wraz z formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie: http://ckr.pl/o-nas/sympozja-naukowe/2013-2/
Patronem medialnym wydarzenia jest „Świat Lekarza”.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz w rehabilitacji neurologicznej.

W ramach CKR funkcjonuje Szpital Wielospecjalistyczny złożony z Oddziału Rehabilitacyjnego, Oddziału Rehabilitacji Neurologicznej oraz Oddziału Ortopedii i Chirurgii Kręgosłupa, w którym wykonywane są m.in. endoprotezoplastyki stawów oraz małoinwazyjne operacje kręgosłupa (m.in. endoskopowe usunięcie jądra miażdżystego w odcinku lędźwiowym kręgosłupa metodą ENDOSPINE, przezskórne usunięcie dysku lędźwiowego – nukleoplastyka technologią Coblation).

Ośrodek w Konstancinie prowadzi także Przychodnię Rehabilitacyjną oraz Przychodnię Krioterapii Ogólnoustrojowej. Dysponuje Pracownią Diagnostyki Obrazowej, gdzie wykonywane są badania USG, RTG, densytometryczne oraz MRI. CKR posiada cztery filie – trzy Przychodnie Rehabilitacyjne w Warszawie i jedną we Wrocławiu.

CKR posiada Certyfikat ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Akredytacyjny Ministerstwa Zdrowia.

Więcej informacji na stronie: www.ckr.pl

4.6/5 - (337 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH