Przedłużenie bezpłatnych badań cukrzycowych.

W związku z olbrzymim zainteresowaniem, bezpłatne badania przy użyciu testu HbA1c w ramach akcji „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” w Warszawie będzie można również wykonać od poniedziałku 23 kwietnia do piątku 27 kwietnia w godzinach od 8.00 do 14.00.

Zapraszamy do Kliniki Chorób Wewnętrznych, Endokrynologii i Diabetologii Szpitala MSWiA przy ulicy Wołoskiej 137 w Warszawie. Testy będą wykonywane w Centrum Diabetologii, Budynek S, II piętro.

W badaniach będzie używany test HbA1c, umożliwiający określenie poziomu hemoglobiny glikowanej w ciągu trzech miesięcy wstecz od momentu przeprowadzenia badania. Na bezpłatne badanie może zgłosić się każdy, kto skończył 45 lat. Zapraszamy szczególnie osoby z grupy ryzyka (cierpiące z powodu nadciśnienia lub chorób serca, mające problem z nadwagą, oraz mające w rodzinie osoby chore na cukrzycę). Podczas badania nie trzeba być na czczo.

Uwaga! Ilość bezpłatnych badań jest ograniczona. O przyjęciu decyduje kolejność zgłoszeń.

W kolejnych dniach badania będą przeprowadzane w 10 miastach Polski do momentu wyczerpania limitu 2.500 testów A1CNow+ ufundowanych przez firmę Bayer HealthCare. Aktualne informacje na temat terminów wykonywania badań w kolejnych miastach będą się ukazywały na naszym wortalu – www.nazdrowie.pl

4.7/5 - (213 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH