Pracodawcy wolą osoby z białymi zębami

Osoby z białymi, zdrowo wyglądającymi zębami mają większe szanse na lepszą pracę – wynika z badań przeprowadzonych w Wielkiej Brytanii.

Wybielanie zębów jest tak samo popularne jak zabiegi odmładzające. Większym powodzeniem cieszy się jedynie botoks. Śnieżnobiały uśmiech kojarzy się bowiem ze zdrowiem i młodością.

Podczas symulowanych rozmów kwalifikacyjnych, jakie zorganizował producent pasków wybielających, okazało się, że aż 58 proc. osób mających białe zęby znalazłoby pracę, a 53 proc. miałoby szansę na wyższą pensję.

Co więcej, aż w 65 proc. przypadków osoby ze zdrowymi i białymi zębami były postrzegane przez prowadzących rekrutację jako bardziej profesjonalne i bardziej pewne siebie. Zdaniem 68 proc. badanych, uśmiech może mieć wpływ m.in. na sukces zawodowy.

Aby wybielić zęby, warto skorzystać z usług profesjonalistów. Przed przystąpieniem do wybielania, należy skontrolować stan zębów. Na czas wybielania i pewien okres po nim konieczne jest zaprzestanie palenia papierosów.

Sposobów na rozjaśnienie szkliwa jest kilka. Jedną z najszybszych i najbardziej skutecznych metod jest wybielanie przy użyciu specjalnego żelu i światła lasera. Niestety po takim wybielaniu na długo pozostaje uczucie nadwrażliwości i dyskomfortu w okolicach dziąseł.

Po zabiegu wybielania przez co najmniej trzy dni należy stosować białą dietę. Konieczne jest także używanie past remineralizujących szkliwo.

Tak naprawdę nakładkowe wybielanie zębów jedynie je rozjaśnia. Aby uzyskać idealnie białe zęby, pozostają jedynie licówki.

(Źródło: kosmetologia.com.pl)

4.9/5 - (198 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH