Pokaż wiośnie nową twarz

Twarz permanentnie potrzebuje nawilżenia, zwłaszcza wczesną wiosną. Czy wiesz, że mezoterapia pozwala błyskawicznie ożywić szarą cerę, nawilżyć, przywrócić jej witalność, nadać świetlisty i promienny koloryt?

Wiosna zbliża się wielkimi krokami, a wraz z nią nowa energia, witalność i świeżość. Właśnie teraz gro kobiet decyduje się na zabiegi medycyny estetycznej. Przywracają one skórze blask i totalne nawilżenie. Ty również nie zwlekaj i już teraz zadbaj o rewitalizację i rozświetlenie cery.

Na czym polega wyjątkowość terapii Juvederm Volite? 

dr Radosław Rzepnikowski – lekarz medycyny estetycznej z warszawskiej Kliniki Medycyny Estetycznej FabSkin:

To pierwszy preparat do iniekcji na bazie kwasu hialuronowego opracowany specjalnie z myślą o poprawie jakości skóry. Został zaprojektowany tak, aby efekty utrzymywały się nawet do dziewięciu miesięcy już po jednym zabiegu. Terapia zapewnia poprawę gładkości skóry i usuwa oznaki starzenia. Przywraca jędrność i witalność oraz głęboko rewitalizuje i rozświetla skórę. W preparacie zastosowano przełomową technologię VYCROSS. Zwiększa ona stopień usieciowania kwasu hialuronowego zawartego w preparatach. Produkty mają postać żelu o gładkiej konsystencji, który całkowicie integruje się z tkanką. Daje to doskonałe efekty rewitalizujące i liftingujące. To idealne rozwiązanie dla osób, które chcą wyglądać młodziej i jednocześnie zachować naturalny wygląd.

Na którą część ciała wykonujemy zabieg?

Juvéderm VOLITE podawany jest w iniekcjach śródskórnych. Można go stosować w obrębie twarzy, szyi, dekoltu oraz dłoni.

Dla kogo jest przeznaczony?

Rewitalizacja skóry jest bezpiecznym zabiegiem stosowanym u każdego, kto chce poprawić jej kondycję oraz wygląd. W szczególności są to osoby, których cera traci elastyczność, jędrność oraz nawilżenie.

Jak wygląda przebieg zabiegu, krok po kroku?

Pacjentka przed zabiegiem znieczulana jest kremem Emla. Następnie lekarz podaje preparat śródskórnie w formie pojedynczych śródskórnych nakłuć punkt po punkcie. Ilość środka dobierana jest indywidualnie do potrzeb pacjentki. Zabieg poprzedza konsultacja lekarza medycyny estetycznej. Ustala on indywidualnie potrzebną ilość produktu dla osiągnięcia jak najlepszych rezultatów. To co wyróżnia Volite na tle innych zabiegów odmładzających z wykorzystaniem mezoterapii, to fakt, że zabiegi stosowane w formie mezoterapii igłowej wymagają powtórzenia. Zadaniem Juvederm Volite jest uzyskanie długotrwałego efektu i eliminacja konieczności częstego powtarzania zabiegu.

Jakiego efektu możemy się spodziewać, po jakim czasie od zabiegu?

Zabieg trwa ok. 60 minut. Efekty widoczne są tuż po pierwszym zabiegu i utrzymują się nawet do 9 miesięcy. Po upływie tego okresu zaleca się powtórzenie zabiegu. Tuż po zabiegu skóra wygląda na zadbaną i wypoczętą. Jest pełna naturalnego blasku, zyskuje głębokie, długotrwałe nawilżenie i elastyczność. Podobnie jak w przypadku innych zabiegów medycyny estetycznej, mogą pojawić się małe siniaki, zaczerwienienie, obrzęk w miejscu wstrzyknięcia preparatu. Ingerencja zabiegowa widoczna do 2 dni po zabiegu.

Jakie są przeciwskazania do zabiegu?

Produkt nie powinien być jednocześnie stosowany z leczeniem laserowym, głębokim peelingiem chemicznym lub dermabrazją. Nie należy stosować preparatu w miejscach, gdzie występują problemy skórne typu zapalenia i/lub infekcja (trądzik, opryszczka itp.).

informacja prasowa: BI Group
Rate this post

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH