Naświetlanie – odmładzanie

Fotoodmładzanie to jeden z tych zabiegów, który pod tajemniczą nazwą skrywa zbawienne działanie dla naszej skóry – nie tylko przeciwstarzeniowe, ale również profilaktyczne – wzmacnia ścianki naczyń krwionośnych oraz stymuluje produkcję kolagenu.

Fotoodmładzanie to naświetlanie skóry twarzy, szyi i dekoltu pulsacyjnym światłem IPL (Intense Pulse Light), dzięki któremu można zwiększyć m.in. napięcie skóry, zredukować drobne zmarszczki, przebarwienia i naczynka.

Co ciekawe, fotoodmładzanie polecane jest również osobom posiadającym skórę ze skłonnościami trądzikowymi. Dodatkowo działa antybakteryjnie i obkurcza pory.

  • Fotoodmładzanie nie ma ograniczeń wiekowych. U osób młodych jest stosowany jako profilaktyka. Równie często i chętnie poddają się mu panie i panowie. Jest zupełnie bezinwazyjny zatem i bezpieczny – wyjaśnia Agata Wołczyk, manager Centrum Kosmetyczno-Dermatologicznego DER-MED Katowice.

Aby uzyskać najlepsze efekty zaleca się wykonanie kilku serii, najlepiej w kilkutygodniowych odstępach.

Dokładne informacje pacjent uzyskuje podczas obowiązkowej konsultacji lekarskiej. Bezpośrednio po zabiegu, miejsce które poddaliśmy fotoodmładzaniu jest zaczerwienione, dlatego należy chronić je przed ostrym słońcem lub mrozem. Po kilku dniach skóra staje się widocznie gładsza, równiejsza, jaśniejsza.

4.8/5 - (152 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH