Kremy do rąk i stóp INNOVATION


Firma MINCER-Mona Liza w odpowiedzi na oczekiwania Klientów opracowała nową serię kremów do rąk i stóp. Każdy z tych kremów jest zupełnie odmienny, posiada różne właściwości i przeznaczenie. Trzy kremy do rąk to trzy sposoby pielęgnacji dłoni, które niejednokrotnie narażone są na bardzo złe traktowanie tj. alkaliczne mydła, ostre środki stosowane w gospodarstwie domowym i wiele innych czynników w trakcie wykonywania najróżniejszych prac. Każdy z tych kremów ma inne działanie i inne przeznaczenie.

Krem DELIKATNE DŁONIE 100 ml jest kremem protekcyjnym – zabezpiecza skórę przed zniszczeniem podczas wykonywania prac (szczególnie domowych). Stosuje się go przed pracą.
Krem ŚLICZNE DŁONIE 100 ml to krem pielęgnacyjny – wygładza naskórek i sprawia, że dotyk staje się aksamitny. Stosuje się go po każdym myciu dłoni.
Krem POWABNE DŁONIE 100 ml służy silnej regeneracji skóry bardzo zniszczonej, wysuszonej, szorstkiej i spierzchniętej. Najlepiej stosować go na noc.

Stopy mają również swoje potrzeby. Tak więc dla tych, którzy cierpią na silne rogowacenie pięt, polecamy krem AKSAMITNE STOPY I GŁADKIE PIĘTY 100 ml. Krem ten bardzo skutecznie hamuje rogowacenie, ale również rozpuszcza gruby naskórek. W krótkim czasie regularnego stosowania widoczne są fantastyczne rezultaty. Dla tych, którzy mają kłopoty z potliwością i puchnięciem stóp polecamy krem LEKKIE STOPY DEO 100 ml. Substancje aktywne niwelują te problemy i pozwalają mieć poczucie świeżości i relaksu.

Preparaty pomagają utrzymać naturalny, zdrowy i atrakcyjny wygląd dłoni i stóp. Zdecydowanie poprawiają kondycję skóry oraz stan paznokci. Posiadają właściwości: nawilżające, wygładzające, regenerujące i ochronne.

Składniki aktywne: olejek z drzewa herbacianego, irgasan, ekstrakt z nostrzyka, mentol, proteiny jedwabiu, alantoina, d-Panthenol, lanolina, witaminy A, E, F i H, masło karite, oleje silikonowe, oliwa z oliwek, mocznik, UVA/UVB.


Więcej informacji na stronie:

www.kosmetyka.com


Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH