Amukina

Żel do higieny rąk AMUKINA został specjalnie opracowany do dokładnego oczyszczania skóry rąk. Jego szczególna formuła, odporna na spłukiwanie wodą, zawiera substancje wykazujące działanie antybakteryjne.
Żel do higieny rąk AMUKINA działa już po 15 sekundach, zapewniając czystość, miękkość i przyjemny zapach rąk. Żel do higieny rąk AMUKINA służy do stosowania w każdej sytuacji, w której pożądane jest dokładne oczyszczenie rąk. Poza domem, kiedy nie ma się dostępu do wody i mydła (na przykład podczas podróży, w środkach transportu publicznego, po dotykaniu pieniędzy itp.); w domu, przed gotowaniem lub w celu wyeliminowania nieprzyjemnego zapachu rąk (na przykład czosnku, cebuli, ryby, serów).

Sposób użycia:
nanieść niewielką ilość preparatu bezpośrednio na ręce i rozcierać aż do całkowitego wyschnięcia.

Dostępne opakowanie:
Butelka 80 ml

Ważne informacje:
Do stosowania zewnętrznego. W przypadku kontaktu z oczami spłukać obficie wodą. Żelu do higieny rąk AMUKINA, ze względów etycznych nie testowano na zwierzętach.

Składniki:
Alcohol Denat., Aqua, Carbomer, PEG-75 Ethoxylated Lanolin, Triethanolamine, Imidazolidinyl Urea, Dimethicone Copolyol, Propylene Glycol, Benzyl Alcohol, Methylchloroisothiazolinone, Methylisothiazolinone, Parfum, Limonene, Linalool, Citral, Geraniol, Hydroxycitronellal.


Więcej informacji na stronie:

www.medagro.com.pl


Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH