Kobiety w czerwieni

Kiedy ostatnio mierzyłaś ciśnienie tętnicze krwi? Jaki jest poziom glukozy i cholesterolu w Twojej krwi? Masz mnóstwo obowiązków i nigdy czasu na wizytę u lekarza?

W dniu 19 marca 2011 r., w godzinach 12.00-18.00, w samym sercu Warszawy, w Centrum Handlowym Złote Tarasy przyszli lekarze, czyli studenci Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego, we współpracy z Międzynarodowym Stowarzyszeniem Studentów Medycyny IFMSA – Poland/oddział Warszawa przeprowadzą akcję profilaktyczno-edukacyjną KOBIETY W CZERWIENI.

Zapraszamy wszystkich do zmierzenia poziomu cukru i cholesterolu we krwi, obliczenia wskaźnika BMI, zmierzenia ciśnienia tętniczego i skorzystania z porad dotyczących profilaktyki chorób układu krążenia i cukrzycy.

Akcja została objęta patronatem Rektora WUM, IFMSA – Poland, portalu nazdrowie.pl, miesięcznika Menadżer Apteki, kwartalnika Na zdrowie. Dostępne bez recepty, firmy Sanofi Aventis oraz Polskiego Towarzystwa Kardiologicznego.

Do zobaczenia 19 marca w Złotych Tarasach!

Akcja Kobiety w Czerwieni inspirowana jest przez program Go Red for Women, który został dostosowany do potrzeb i możliwości IFMSA – Poland. Organizatorzy pragną, aby nasza organizacja włączyła się do międzynarodowych inicjatyw, mających na celu podnoszenie poziomu wiedzy na temat problemów zdrowotnych wśród kobiet. Jeżeli bowiem akcja Kobiety w Czerwieni przyczyni się do tego, że mieszkanki Warszawy staną się bardziej świadome zagrożeń ze strony układu krążenia i poznają zasady profilaktyki, będzie to nasz ogromny sukces. Akcja ta przyniesie więc korzyści zarówno społeczności naszego miasta, jak i samym studentom, którzy będą mieli okazję poszerzenia swojej wiedzy oraz włączenia się w pracę na rzecz społeczności lokalnej.

4.9/5 - (249 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH