Jubileuszowa edycja Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” rozpoczęta

W kwietniu 2013 r. już po raz dziesiąty wręczone zostaną statuetki Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. Z tej okazji Kapituła Nagrody Zaufania postanowiła przyznać specjalny medal Nagrody Zaufania „Złoty OTIS 10-lecia” produktom nagrodzonym przez konsumentów w ciągu ostatnich dziewięciu lat. Do firm, których produkty cieszyły się największym zaufaniem konsumentów w latach 2003-2012, zostanie również skierowana oferta udziału w specjalnej edycji plebiscytu.

Zgłoszenia, zarówno byłych laureatów, jak i produktów, które nie uczestniczyły dotychczas w plebiscycie, będą przyjmowane do 22 czerwca br. Podobnie jak w ubiegłym roku, gala wręczenia statuetek Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” odbędzie się w Warszawie (11 kwietnia 2013 r.) i w Kijowie (16 maja 2013 r.). Nowością X edycji będzie możliwość wskazania przez uczestników problemu zdrowotnego, któremu Kapituła Nagrody Zaufania poświęci społeczną akcję profilaktyczną towarzyszącą plebiscytowi.

Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” to jedna z najbardziej prestiżowych nagród konsumenckich, a także największy polski program popularyzujący wiedzę o zdrowiu. Idea ta od dziewięciu lat integruje wokół siebie środowiska pacjentów, lekarzy, farmaceutów, producentów i mediów. Podczas akcji profilaktycznych towarzyszących plebiscytowi w ubiegłych latach – „Uwaga nerki!”, „Nie mam HCV!” i „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” – z inicjatywy Kapituły Nagrody Zaufania udało się bezpłatnie przebadać ponad 20 tys. osób.


OFERTA DLA LAUREATÓW


OFERTA DLA NOWYCH PRODUKTÓWPOBIERZ
ZAMÓWIENIE W FORMACIE PDF

POBIERZ
ZAMÓWIENIE W FORMACIE PDF

Czytaj więcej o Nagroda Zaufania Złoty OTIS

4.8/5 - (157 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH