Energetyczna akcja z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem

Z okazji Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem 4 lutego o godz. 17.00 na Hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie odbędzie się roztańczony flash mob, inaugurujący całoroczną kampanię „Apetyt na życie” Ruchu Społecznego Polskie Amazonki.

Ruch Społeczny Polskie Amazonki (PARS) rozpoczyna kampanię promującą zdrowie „Apetyt na życie”!
– Już 4 lutego, podczas Międzynarodowego Dnia Walki z Rakiem spotykamy się o godz. 17.00 na Hali Głównej Dworca Centralnego w Warszawie. Zatańczymy wspólnie do szczególnej piosenki Michaela Jacksona „Blame it on the boogie” w bardzo prostej choreografii według pomysłu Moniki Bral. Wszystko to wbrew rakowi – by celebrować życie – bądźcie z nami” – powiedziała Elżbieta Kozik, Prezes Ruchu Społecznego Polskie Amazonki.

Film instruktażowy można znaleźć na www.facebook.com/PolskieAmazonkiRuchSpoleczny. Wspólny element dla wszystkich to kolor energii – pomarańczowy.

Apetyt-na-Zycie-banner690.png

Akcja profilaktyczna z okazji światowego Dnia Walki z Rakiem odbędzie się pod hasłem „Badaj krew raz na rok!”. Od godz. 16.00 do 19.00 w specjalnym autokarze przy Dworcu Centralnym będzie można wykonać bezpłatne badania krwi. – Badania profilaktyczne to podstawowy sposób na sprawdzenie czy na pewno jesteśmy zdrowi, jednocześnie pozwalają szybko zareagować, jeśli pojawi się taka potrzeba. Zadbajmy o to, co w naszym życiu jest najważniejsze – nasze zdrowie, i badajmy się regularnie! – powiedziała Elżbieta Kozik.

W ramach akcji „Powiedz, co najbardziej kochasz w życiu” na Dworcu Centralnym powstanie specjalne Drzewo Życia, na którym wszyscy będą mogli zawieszać swoje deklaracje dbania o zdrowie.

– Same kampanie nagłaśniające problem zachorowalności na nowotwory nie wystarczają. Najważniejsze są akcje profilaktyczne, podczas których ludzie mogą skorzystać z kontrolnych badań. Chcemy połączyć działania edukacyjne z możliwością skorzystania z badań. Przez cały rok będziemy przypominać, że warto o siebie dbać i promować określone badania profilaktyczne – powiedziała Prezes Ruchu Społecznego Polskie Amazonki.

4.7/5 - (150 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH