Czy leci z nami Vagical?

Na wakacjach warto mieć go przy sobie

To pytanie każda z nas powinna zadać sobie przed podróżą. Nie ważne jaki środek transportu wybierzesz. Nie ważne czy będziesz wylegiwać się przy basenie w hotelu pięciogwiazdkowym, czy tropić tygrysa w dżungli, ważne, żebyś dowiedziała się dlaczego warto zabrać ze sobą lek na potencjalne dolegliwości intymne.

Na wakacjach żyjemy intensywniej. Poznajemy nowych ludzi, miejsca, nowe kultury… bakterii. Drobnoustroje mogą spowodować infekcję pochwy. Okazji do tego będą miały sporo. Podczas wakacji korzystamy z licznych kąpielisk, żyjemy w warunkach, które utrudniają zachowanie odpowiedniej higieny.

Służy w podróży
Gdy tylko podróżniczka poczuje świąd, pieczenie, zaobserwuje zaczerwienienie w miejscu intymnym, powinna od razu zastosować Vagical. Wcześnie zastosowany może zahamować rozwój infekcji. I problem poszukiwania ginekologa na wyjeździe wakacyjnym powinien odejść w zapomnienie. W cięższych przypadkach, gdy dojdzie do zaawansowanego zapalenia lub zaostrzenia infekcji, Vagical zapewni ulgę podczas czekania na wizytę do ginekologa. Za tym sprawdzonym i dobroczynnym działaniem leku stoi ekstrakt z nagietka, który ogranicza proces zapalny, zmniejsza ryzyko rozwinięcia się stanu przewlekłego, ułatwiając tym samym gojenie i zmniejszając ból.

Wakacje bez lodówki
Odkąd jest Vagical, wakacje bez dostępu do lodówki nie stanowią problemu. Ten lek wyjątkowo nie potrzebuje przechowywania w niskich temperaturach. Dzięki dopochwowej formie działa ściśle w miejscu aplikacji, co sprawia, że nie wywołuje interakcji z innymi lekami oraz antykoncepcją doustną.

Nie ma plam, nie ma problemu, jest Vagical
W odróżnieniu od tradycyjnego tłuszczowego podłoża, makrogolowa baza użyta w globulkach nie powoduje plamienia bielizny i pościeli. Przed użyciem należy zwilżyć globulkę, wtedy dobrze się rozpuści w wydzielinie błony śluzowej i uwolni substancje czynną już po paru minutach, łagodząc objawy i zmniejszając świąd.

4.6/5 - (349 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH