Apteki Medyczne na rzecz niedożywionych dzieci

Apteki Medyczne – jedna z największych sieci aptek w Polsce – podpisała długoterminową umowę z Polską Akcją Humanitarną dotyczącą współpracy w ramach akcji dożywania dzieci „Pajacyk”.

Współpraca będzie polegać przede wszystkim na bezpośrednim wsparciu finansowym programu pomocowego PAH przez sieć aptek Apteki Medyczne.

W ramach współpracy sieć Apteki Medyczne będzie wspierać Polską Akcję Humanitarną przekazując stałe wsparcie finansowe, które zostanie przeznaczone na program „Pajacyk”. Program ten został przygotowany przez PAH z myślą o dożywaniu dzieci z całej Polski.

Idea dożywiania dzieci z biednych rodzin, która przyświeca programowi „Pajacyk”, jest niezwykle bliska idei działalności Aptek Medycznych. W związku z tą sytuacją sieć Apteki Medyczne zdecydowała się na wspieranie właśnie tego programu – uzasadnia Rafał Szandecki – rzecznik prasowy spółki.

Apteki Medyczne oprócz bezpośredniej pomocy finansowej, umożliwiają również wspieranie programu „Pajacyk” swoim klientom. W ramach programu lojalnościowego prowadzonego w placówkach Aptek Medycznych, klienci mogą przeznaczać zebrane przez siebie punkty na pomoc dla niedożywionych dzieci w całej Polsce.

Polskie społeczeństwo nie pozostaje obojętne wobec problemu niedożywionych dzieci. Świadczyć może o tym fakt, że zamiana punktów w programie lojalnościowym na wspieranie programu „Pajacyk” cieszy się niezwykle dużą popularnością wśród naszych Pacjentów – zapewnia Rafał Szandecki.

Więcej informacji na www.aptekimedyczne.pl

4.8/5 - (12 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH