10-lecie „Złotego OTISA”

Nagroda Zaufania „Złoty OTIS” ma już 10 lat. Z tej okazji jej najbliższa edycja będzie wyjątkowa. Produktom nagrodzonym przez konsumentów w ciągu ostatnich dziewięciu lat przyznany zostanie specjalny medal – „Złoty OTIS 10-lecia”, zaprojektowany przez artystę rzeźbiarza Włodzimierza Pytkowskiego.

Nowością będzie także możliwość wskazania przez uczestników plebiscytu problemu zdrowotnego, któremu Kapituła poświęci społeczną akcję profilaktyczną towarzyszącą X edycji Nagrody Zaufania.

Ubiegłoroczna akcja – „Cukrzyca. Wygrajmy razem!” – okazała się wielkim sukcesem. Dzięki tej inicjatywie, pod kątem cukrzycy typu 2 udało się bezpłatnie przebadać 2,5 tys. polskich oraz ponad 2,5 tys. ukraińskich pacjentów.

Z każdą kolejną edycją rośnie grono osób związanych ze „Złotym OTISEM”. To nie tylko przedstawiciele firm farmaceutycznych odbierający nagrody dla swoich produktów, nie tylko osoby oddające na nie swoje głosy, ale również ci, których Nagroda Zaufania docenia za ich działalność prozdrowotną, oraz tysiące pacjentów objętych społecznymi akcjami profilaktycznymi inicjowanymi przez członków Kapituły.

Z roku na rok impreza nabiera rozmachu, ale też cieszy się coraz większym prestiżem zarówno wśród głosujących, jak i pretendentów. – Myślę, że dzięki wspólnemu działaniu udało nam się stworzyć coś niepowtarzalnego, wyjątkowego. To bardzo ważne, że dzięki tej Nagrodzie możemy nie tylko pomagać najbardziej potrzebującym, zwracać uwagę opinii publicznej na palące problemy polskich pacjentów, ale także publicznie dziękować tym, którzy poświęcają się, aby nieść pomoc innym – mówi Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”. – Unikalne jest również to, że nasza inicjatywa łączy środowiska lekarzy, aptekarzy, firm farmaceutycznych i mediów, czyli wszystkich uczestników rynku ochrony zdrowia.

Podobnie jak w ubiegłym roku, organizatorzy planują w 2013 r. dwie ceremonie – w Polsce (11 kwietnia) oraz na Ukrainie (16 maja). Cieszymy się, że od ubiegłego roku Nagroda Zaufania ma charakter międzynarodowy.

4.7/5 - (87 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH