Zaproszenie na sympozjum

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji zaprasza lekarzy, fizjoterapeutów oraz studentów medycyny i fizjoterapii na sympozjum naukowe pt.: „Kompleksowe leczenie wczesnych zmian zwyrodnieniowych stawu kolanowego” oraz „Osteoporoza: profilaktyka, diagnostyka, leczenie”, które obędzie się 23 listopada w CKR w Konstancinie-Jeziornie.

CKR jest organizatorem corocznych sympozjów naukowych dedykowanych środowisku medycznemu: lekarzom, fizjoterapeutom, studentom medycyny i fizjoterapii. Wydarzenia te cieszą się dobrą renomą i dużym zainteresowaniem ze względu na ciekawą tematykę i wysoki poziom merytoryczny.

Celem tegorocznego, piątego już Sympozjum jest przedstawienie nowoczesnych osiągnięć w zakresie obu tematów, wymiana wiedzy i doświadczeń oraz konsolidacja środowiska medycznego.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego Sympozjum jest Prof. dr hab. n. med. Jarosław Deszczyński Wojewódzki Konsultant w dziedzinie ortopedii i traumatologii narządu ruchu, który poprowadzi również część wykładów. Wykłady poprowadzą lekarze specjaliści w zakresie chirurgii kolana i osteoporozy.

Patronem medialnym Sympozjum jest magazyn „Świat Lekarza”.

Miejsce: ul. Gąsiorowskiego 12/14, 05-510 Konstancin-Jeziorna
Informacje nt. szkolenia: Małgorzata Wróbel i Iwona Kaczyńska, tel. 22 703 05 37
Zaproszenie, program, informacja o wykładowcach oraz formularz zgłoszeniowy do pobrania ze strony: http://www.ckr.pl/ckr/sympozja-naukowe/

5/5 - (285 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH