Sanatorium w Konstancinie w ramach NFZ

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji w Konstancinie-Jeziornie od początku roku realizuje kontrakt z NFZ na leczenie uzdrowiskowe schorzeń o charakterze neurologicznym oraz na leczenie uzdrowiskowe schorzeń o charakterze laryngologicznym.

Konstancin-Jeziorna jest jedyną miejscowością uzdrowiskową na Mazowszu. Na tutejszy klimat pozytywnie wpływa tężnia solankowa, piaszczyste podłoże oraz lasy sosnowe. CKR położony jest w strefie A – o najwyższych walorach uzdrowiskowych.

CKR w ramach pobytu sanatoryjnego oferuje: wstępne badanie lekarskie, nie później niż w pierwszej dobie po przyjęciu, opiekę lekarsko-pielęgniarską, kontrolne badanie lekarskie, końcowe badanie lekarskie, nie później niż 24 godz. przed wyjazdem, nie mniej niż 3 zabiegi fizykalne dziennie, przez 6 dni zabiegowych w tygodniu – ukierunkowane zgodnie leczeniem schorzenia będącego podstawą skierowania ubezpieczonego do uzdrowiska, uzależnione od wskazań i przeciwwskazań lekarskich, posiłki dietetyczne zależne od stanu zdrowia ubezpieczonego i wskazań lekarskich, leki pierwszej potrzeby na wypadek nagłego zachorowania, zakwaterowanie w pokojach jedno-, dwu-, trzyosobowych z węzłem sanitarnym, pełne wyżywienie.

Centrum Kompleksowej Rehabilitacji jest ośrodkiem wyspecjalizowanym w leczeniu schorzeń narządu ruchu oraz w rehabilitacji neurologicznej. Posiada międzynarodowy Certyfikat Jakości ISO 9001:2008 oraz Certyfikat Jakości w Ochronie Zdrowia przyznany przez Ministerstwo Zdrowia.

Więcej informacji na temat Sanatorium Uzdrowiskowego CKR na stronie: http://ckr.pl/placowki/sanatorium-uzdrowiskowe-ckr/

4.6/5 - (157 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH