Z przyjemnością informujemy, że 23 kwietnia Elektorzy Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego wybrali prof. Renatę Górską – uczestniczkę Kapituły Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” na Prorektora do spraw Kadr.
Za kandydaturą prof. Górskiej było 108 elektorów, przeciw 13. Od głosu wstrzymało się 6 Elektorów.
Ponadto na funkcje Prorektorów wybrani zostali, zgłoszeni przez Rektora-elekta prof. Marka Krawczyka:
dr hab. Sławomir Nazarewski na funkcję Prorektora do spraw Klinicznych, Inwestycji i Współpracy z Regionem,
prof. Sławomir Majewski na funkcję Prorektora do spraw Nauki i Współpracy z Zagranicą,
prof. Marek Kulus na funkcję Prorektora do spraw Dydaktyczno-Wychowawczych.

