Najlepszy seks świata

Polacy są najwierniejsi. Mężczyźni z Portugalii mają największą ilość kochanek na jedną noc. Brazylijczycy biorą udział w trójkątach częściej niż mężczyźni z innych krajów. Australijczycy kochali się w największej liczbie miejsc, a Włosi odnoszą największe sukcesy w dawaniu kobietom orgazmów – jednego po drugim. To wyniki ankiety przeprowadzonej przez magazyn “Men’s Health”.
Badanie zostało przeprowadzone w 42 krajach i wzięło w nim udział 40 tysięcy mężczyzn. Ankiety komentowali eksperci z dziedziny seksu z 12 krajów.
Psycholog kliniczny Mariagrazia Marini twierdzi, że “w Portugalii każde miejsce i każda pora jest dobra na seks”, stąd wyniki ankiety jej nie zdziwiły. Wystarczy wieczorem wyjść do sławnych lokali w Lizbonie i wszytko będzie jasne.
Pamela Spurr, ekspert w sprawach seksu z Wielkiej Brytanii twierdzi, że “kobieta musi czuć, że to nagłe zauroczenie, a nie zaplanowana akcja” – wtedy szanse mężczyzny na znalezienie partnerki na jedną noc znacząco wzrastają. Dobry kochanek powinien także znać mapę kobiecego ciała.
Koreańczycy kochają się niemal dwa razy częściej niż statystyczny mężczyzna na świecie – czytamy w magazynie. Niestety 42% przebadanych mężczyzn płaci tam za seks, a Koreanki są najmniej zaspokojonymi kobietami na świecie.
Świetnymi kochankami są natomiast Grecy. 310 słonecznych dni w roku oraz zróżnicowana dieta obfita w warzywa strączkowe, kabaczki, brokuły, kalafiory, orzechy, ziarna, produkty pełnoziarniste i produkty bogate w nienasycone kwasy tłuszczowe robią swoje. (st)

4.9/5 - (144 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH