TRAN W KAPSUŁKACH

Olej z wątroby dorsza
Suplement diety

Naturalne witaminy A i D oraz kwasy Omega-3
60, 100, 150 kapsułek elastycznych, 500 mg
300 kapsułek elastycznych, 700 mg

Wskazania: Zalecany w okresie intensywnego wzrostu (dzieci i młodzież w okresie dojrzewania), przy zwiększonym wysiłku umysłowym i fizycznym, w stresie i stanach wyczerpania fizycznego i psychicznego, dla wzmocnienia organizmu w okresie jesienno-zimowym, gdy jesteśmy szczególnie narażeni na ataki chorobotwórczych bakterii i wirusów.

Działanie: Preparat przeznaczony jest jako uzupełnienie codziennej diety w składniki zawarte w oleju z wątroby dorsza – witaminę A i D oraz Niezbędne Nienasycone Kwasy Tłuszczowe z rodziny Omega-3, a szczególnie kwasy EPA i DHA, korzystnie wpływające na proces widzenia, wzrost kości i zębów oraz układ krążenia.

Dawkowanie: 2 razy dziennie po 2 kapsułki podczas posiłków. Nie należy przekraczać zalecanej porcji do spożycia w ciągu dnia. Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.
Uwaga: W przypadku kobiet w ciąży i dzieci stosowanie w tym samym czasie Tranu oraz innych preparatów zawierających witaminy A i D powinno być skonsultowane z lekarzem.

Skład kapsułki 500 mg:
4 kapsułki zawierają 350 mg oleju z wątroby dorsza, w tym: 126 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA), 154 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA), 420 μg witaminy A oraz 3,6 μg witaminy D.

Skład kapsułki 700 mg:
4 kapsułki zawierają 500 mg oleju z wątroby dorsza, w tym: 180 mg kwasu eikozapentaenowego (EPA), 220 mg kwasu dokozaheksaenowego (DHA), 601 μg witaminy A oraz 5 μg witaminy D.

Opakowanie: 60, 100, 150 kapsułek po 500 mg/1 kapsułkę
300 kapsułek po 700 mg/1 kapsułkę

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH