tołpa:® dermo body, mum

Dermokosmetyki tołpa®: dermo body, mum stworzone zostały z myślą o właściwej pielęgnacji wrażliwej skóry kobiet od 4. miesiąca ciąży i po porodzie.

We krwi kobiety ciężarnej jest prawie tysiąc razy więcej estrogenu niż przed ciążą. To właśnie ta różnica najbardziej wpływa na zmiany zachodzące wtedy w skórze. Dlatego ulega ona odmłodzeniu, włosy gęstnieją,
paznokcie się wzmacniają. Używając odpowiednich kosmetyków można ten „cud” jeszcze lepiej wykorzystać.
Dermokosmetyki tołpa®: dermo body, mum stworzone zostały właśnie z myślą o właściwej pielęgnacji wrażliwej skóry kobiet od 4 miesiąca ciąży i po porodzie. Dla zdrowszej, ładniejszej skóry i jaśniejszych myśli.

W skład linii tołpa® dermo body, mum wchodzą:
1. mum, oliwka do mycia i kąpieli 4 w 1, 200 ml,
2. mum, olejek przeciw rozstępom, 200 ml,
3. mum, krem wzmacniający przeciw rozstępom, 250 ml,
4. mum, krem ujędrniający brzuch, uda, pośladki, 250 ml,
5. mum, serum liftingujące biust, 150 ml,
6. mum, wygładzający balsam antycellulitowy, 200 ml,
7. mum, balsam na zmęczone nogi, 150 ml.

Działanie:
Dermokosmetyki tołpa:® dermo body, mum zawierają torf tołpa® i roślinne składniki aktywne wzmacniające skórę i zwiększające jej odporność na rozciąganie, redukujące widoczność rozstępów i zapobiegające powstawaniu nowych, zwiększające spoistość, sprężystość i plastyczność skóry. Ponadto: ujędrniają i odżywiają skórę, pozostawiają ją wygładzoną i napiętą. Nawilżają, zapobiegając przesuszeniu i pojawieniu się cellulitu. Redukują uczucie ciężkości i zmęczenia nóg, zapewniają profilaktykę dolegliwości żylnych. Napinają i ujędrniają skórę biustu, zwiększają spoistość i plastyczność skóry, a tym samym zapobiegają jej wiotczeniu i powstawaniu rozstępów.

Receptury produktów zostały opracowane z uwzględnieniem bezpieczeństwa stosowania przez kobiety od 4 miesiąca ciąży i po porodzie.

Skuteczność działania linii tołpa:® dermo body, mum została potwierdzona w badaniach dermatologicznych w Klinice Dermatologii, Wenerologii i Alergologii Akademii Medycznej we Wrocławiu oraz aplikacyjnych w niezależnym laboratorium badawczym.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH