Program liftingujący Maxima

To zestaw, w którego skład wchodzi krem na dzień i na noc odbudowujący struktury kolagenowe skóry oraz suplement diety z mikroelementami, żeń-szeniem i kwasem foliowym. Taki dobór preparatów gwarantuje kompleksową pielęgnację skóry wymagającej intensywnego liftingu. Program przeznaczony jest dla osób pomiędzy 35. a 50. rokiem życia.

Krem do twarzy na dzień i na noc intensywnie liftingujący
Stworzony z myślą o potrzebach skóry po 35. roku życia, w której spowolnione są procesy odnowy komórkowej i regeneracji. Innowacyjne połączenie składników aktywnych zapewnia silne działanie przeciwzmarszczkowe i liftingujące. Krem chroni włókna kolagenowe przed degradacją, stymuluje syntezę kolagenu w skórze, dzięki czemu poprawia jej napięcie i gładkość. Wspomaga redukcję zmarszczek oraz spowalnia proces starzenia się skóry.

Suplement diety – 30 kapsułek z mikroelementami, żeń-szeniem i kwasem foliowym
Stworzony z myślą o ochronie i pielęgnacji skóry od wewnątrz. Specjalnie dobrane składniki zawarte w kapsułkach korzystnie wpływają na pobudzanie naturalnych procesów ochronnych zachodzących w skórze, chronią przed niekorzystnym wpływem wolnych rodników, wspomagają proces odnowy naskórka i przyczyniają się do regulowania przemian metabolicznych w skórze. Wpływają korzystnie na procesy nawilżenia oraz wzbogacają zaopatrzenie skóry w niezbędne składniki budulcowe, odżywiają i regenerują.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie.

Przeciwwskazania: nadwrażliwość na składniki preparatu. Produkt niewskazany dla małych dzieci i kobiet w ciąży.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH