NeoStrata Krem rozświetlający

NeoStrata® Krem rozświetlający jest dermokosmeceutykiem pielęgnacyjno-terapeutycznym przeznaczonym do codziennej pielęgnacji skóry z zaburzeniami pigmentacji, w celu jej rozjaśniania, wyrównywania kolorytu i wygładzania.

Krem zawiera kompleks naturalnych czynników rozjaśniających, takich jak ekstrakt z lukrecji oraz arbutyna, które ograniczają proces melanogenezy (powstawania przebarwień),  oraz rozpraszają melaninę w naskórku (wyrównanie kolorytu). Krem zawiera również kwas migdałowy, kwas cytrynowy oraz pro-retinol (witaminę A), które wspomagają regenerację komórkową i przyspieszają złuszczanie przebarwionych komórek naskórka. Mają również działanie przeciwzapalne, przeciwstarzeniowe i zapobiegające podrażnieniom. Natomiast filtry przeciwsłoneczne, glukonolakton, kwas laktobionowy oraz witamina E zapobiegają dalszemu niszczeniu skóry spowodowanemu działaniem światła słonecznego.

Opatentowany przez NeoStratę® system amfoteryczny ułatwia powolną i długotrwałą penetrację składników aktywnych w ilościach „akceptowanych” przez skórę, bez ryzyka podrażnienia. Jest odpowiedni do każdego typu skóry, nawet dla skóry wrażliwej.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH