Defibrylator automatyczny AED HeartStart FRx

Przeznaczenie:
Defibrylator HeartStart FRx pozwala przywrócić normalną pracę serca, które zatrzymało się z powodu NZK (nagłe zatrzymanie krążenia). Dzięki prostej obsłudze aparatu może go użyć osoba, która nie jest zawodowym ratownikiem.

Zalety:
Aparat jest lekki (tylko 1,6 kg), trwały i niezawodny. Wytrzymuje zalanie wodą, obciążenie do 2300 kg i upadek z wysokości ponad 1 m na betonową posadzkę. Zasilany jest jedną baterią wystarczającą na cztery lata.

Wyposażenie:
HS FRx wyposażony jest w technologię SMART, dzięki której automatycznie ocenia rytm serca pacjenta i uniemożliwia dokonanie defibrylacji do momentu, gdy stanie się to konieczne. Defibrylator przeznaczony jest dla różnych grup pacjentów, dzięki uniwersalnym elektrodom oraz tzw. kluczowi pediatrycznemu.
FRx wyposażony jest w system podpowiedzi do prowadzenia prawidłowej resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Prowadzi ratownika przez wszystkie jej etapy za pomocą poleceń głosowych i łatwych do zrozumienia ikon. Jest  kompatybilny z innymi defibrylatorami, także klinicznymi.
Aparat FRx posiada bezprzewodową łączność do zarządzania danymi za pomocą platformy Palm OS®. Jest wyposażony w port podczerwieni, umożliwiający transmisję informacji.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH