Anti Cellulite

Suplement diety

Wskazania: systematyczne przyjmowanie preparatu w połączeniu z aktywnością fizyczną ułatwia utrzymanie prawidłowego wyglądu skóry okolicy ud, pośladków i brzucha.

Działanie: Anti Cellulite – dzięki zawartości specjalnie dobranych składników – wspomaga walkę z cellulitem i wpływa na elastyczność skóry.

Wyciąg z czerwonej herbaty – pobudza przemianę materii, a przede wszystkim przyspiesza metabolizm tkanki tłuszczowej w komórkach tłuszczowych, ułatwiając eliminację zbędnych produktów przemiany materii, których gromadzenie w komórkach tłuszczowych jest jedną z przyczyn cellulitu.

Wyciąg z nasion winogron – jedno z najbogatszych źródeł polifenoli o silnych właściwościach antyoksydacyjnych i uszczelniających. Związki te chronią ściany naczyń włosowatych przed ich pękaniem i nadmierną przepuszczalnością, eliminują nadmiar wody z przestrzeni międzykomórkowych oraz zmniejszają ryzyko powstawania obrzęków.


Wyciąg z liści miłorzębu japońskiego – wzmacnia ściany naczyń włosowatych i pobudza mikrokrążenie, ułatwiając usuwanie produktów przemiany materii nagromadzonych w komórkach tłuszczowych.

Przeciwwskazania: brak.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie.

Skład: wyciąg z czerwonej herbaty (PU-ERH), wyciąg z nasion winogron, wyciąg z liści miłorzębu japońskiego (ginkgo biloba), estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu (nośnik), żelatyna, glicerol (nośnik), trójglicerydy średniołańcuchowe, lecytyna (emulgator), barwniki:  dwutlenek tytanu, czerwień koszenilowa, czarny tlenek żelaza.

Więcej szczegółów na:  www.megafytbiotherapy.pl

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH