Czas zwolnić

Czas zwolnić

Piękna Gwiazdka organizowana przez „Farmację Polską” i wielkie serce pani Ireny Rej, to od lat sygnał do wigilijnej refleksji o roku za nami i o przyszłości. Jest w naszym środowisku serdeczność i ciepło, i wzajemna życzliwość. Szkoda, że tylko raz w roku mamy okazję okazać ją bez skrępowania. Za mało takich spotkań.

Dobrze, że dwa tysiące lat temu, w małej pustynnej wiosce, wydarzyło się coś, czego żadna nauka, waśnie ani walka konkurencyjna nam nie odebrało – Boże Narodzenie. Ono zawsze daje sygnał – zwolnij i pomyśl, nie musi być zawsze tak jak dotąd, mogą nastąpić zmiany, które spełnią twoje marzenia. I nie musisz ciągle się bić.

 

Za nami ciekawy rok, hałaśliwy ulicznymi happeningami, pełen dźwięku trąbek i jarmarcznych tańców ale w gruncie rzeczy ani dobry ani zły.

Życzę Wam, Drodzy Czytelnicy, byście wsłuchali się w kolędy przy zielonej choince i nie zapomnieli powiedzieć dzieciom, co jest dla Was ważne. Budujcie w swoich Rodzinach świat godności, szacunku dla autorytetów i tolerancji dla każdego indywidualnego poszukiwania, dla wszystkich marzycieli i idealistów też.

 

Razem z Wami patrzę w biel opłatka z wdzięcznością, że był i jest. Z nami.

Paweł Kruś

4.6/5 - (218 votes)

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH