Stokrotka - symbol solidarności z chorymi na depresję

Depresja to nie tylko obniżony nastrój

11 edycja ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej Forum Przeciw Depresji

Wystartowała 11 edycja ogólnopolskiej kampanii społeczno-edukacyjnej Forum Przeciw Depresji, która wzorem lat ubiegłych, również w tym roku będzie poświęcona konkretnym działaniom dla pacjentów oraz najbliższych im osobom.

Co Tam? Psychoterapia bliska Tobie

Co Tam? Psychoterapia bliska TobiePsychologiaOpis placówki Nasza poradnia skupia najlepszych psychologów, psychoterapeutów i psychiatrów w Warszawie. Skuteczność zapewnia nam korzystanie z metod różnych szkól terapeutycznych. Skupiamy się na pacjencie i jego potrzebach, dlatego w zależności od sytuacji oferujemy krótko- lub długoterminową pomoc. Nasza klinika jest miejscem z domową atmosferą, gdzie komfort oraz samopoczucie pacjenta stanowią [...]

Kiedy potrzebujemy pomocy psychologa i jak ją znaleźć?

Od zawsze w naszym życiu obecne są stres i różnego rodzaju emocje – w zasadzie zaczyna się to już w życiu płodowym. Ponieważ na każdym etapie szukamy komfortu życia, poprzez różne codzienne doświadczenia, tworzymy różne mechanizmy obronne – krzyczymy, płaczemy, pocą nam się ręce. Stres i trudne emocje są najczęściej powodem zgłoszenia się po profesjonalną pomoc.

Jak rozpoznać depresję u dzieci, młodzieży i osób dorosłych? – typowe objawy i skutki

Depresja to choroba, która wielu z nas przeraża. Kojarzy się z przewlekłym stanem niemocy, bezradności i bezsilności, z którego nie da się wyleczyć. To także oznaka braku jakichkolwiek osiągnięć i sukcesów. Utożsamiana z definitywną porażką. Ale czy rzeczywiście tak jest?

Czy depresja jest nieuleczalna?

Praktyka psychoterapeutyczna udowadnia, że wyleczenie z depresji jest możliwe

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH