Vizotrin super plus

Suplement diety

Wskazania: zalecany jest osobom spędzającym wiele godzin przy komputerze, za kierownicą, w klimatyzowanych pomieszczeniach, pracującym w złych warunkach oświetleniowych, a także osobom z zaburzeniami widzenia o zmierzchu.

Działanie: wspomaga regenerację komórek oka i ostrość widzenia. Łagodzi podrażnienie i zmęczenie oczu.

Preparat zawiera antocyjany z ekstraktów borówki i jeżyny oraz optymalne dawki naturalnej luteiny i zeaksantyny. Związki te, wraz z mikroelementami (cynk, miedź) i witaminami (wit. A, E i C oraz wit. z grupy B), korzystnie wpływają na prawidłowe funkcjonowanie narządu wzroku.

Antocyjany są związkami zawartymi w owocach i liściach borówki oraz jeżyny. Wpływają na poprawę  jakości  widzenia poprzez wspomaganie mikrokrążenia siatkówkowego i naczyniówkowego oka. Ponadto biorą udział w regeneracji rodopsyny, barwnika umożliwiającego widzenie po zmierzchu i w złym oświetleniu.

Luteina i zeaksantyna są barwnikami naturalnie występującymi w centralnej części siatkówki zwanej plamką żółtą, odpowiadającej za zdolność i ostrość widzenia. Odgrywają istotną rolę w utrzymaniu pełnej sprawności narządu wzroku, ponieważ jako naturalny filtr chronią oko przed szkodliwym działaniem promieniowania UV. Barwniki te są również skutecznymi wymiataczami wolnych rodników.

Przeciwwskazania: brak.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie.

Skład: witamina C, ekstrakt z borówki czarnej, ekstrakt z jeżyny zwyczajnej, witamina E, niacyna, cynk, naturalna luteina, witamina B6, miedź, witamina B2, witamina B1, witamina A, naturalna zeaksantyna, foliany, witamina B12; żelatyna, olej sojowy, estry kwasów tłuszczowych i poliglicerolu (nośnik), glicerol (nośnik), lecytyna (emulgator), olej arachidowy, butylohydroksyanizol (przeciwutleniacz), butylohydroksytoluen (przeciwutleniacz), krzemian glinowo-potasowy (nośnik), barwniki: dwutlenek tytanu, czarny tlenek żelaza.

Więcej szczegółów na:  www.megafytbiotherapy.pl

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH