Triomar Möller’s Omega-3 Ochrona serca

Suplement diety

Wskazania: Triomar Möller’s Omega-3 Ochrona serca przeznaczony jest dla osób, które dbają o właściwą dietę i zbilansowany sposób żywienia, a nie jedzą odpowiednich ilości ryb morskich. Zalecany jest osobom, które dbają o swoje serce i układ krążenia. Preparat stosuje się także w profilaktyce stanów niedoborowych w celu uzupełnienia diety w niezbędne nienasycone kwasy omega-3 (DHA i EPA) oraz witaminy z grupy B i kwas foliowy.

Działanie: preparat dostarcza organizmowi niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 oraz witaminy z grupy B, E i kwas foliowy, które pomagają utrzymać prawidłowe funkcje serca i układu krwionośnego. Kwasy omega-3 dodatkowo hamują rozwój schorzeń układu krążenia, wpływają na obniżenie poziomu złego cholesterolu, zmniejszają ryzyko miażdżycy oraz tworzenia się zakrzepów żylnych. Triomar Möller’s Omega-3 Ochrona serca to produkt wysokiej jakości, produkowany w Norwegii.

Dawkowanie: dorośli 2 kapsułki dziennie, popijając płynem.

Skład: Triomar Möller’s Omega-3 Ochrona serca zawiera niezbędne nienasycone kwasy tłuszczowe omega-3 (EPA i DHA) oraz witaminy B6, B12, E i kwas foliowy.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH