Soraya Maxima Dermotherapy

Nowa linia dermokosmetyków oparta na czystych szwedzkich recepturach stworzonych przez naukowców z Cederroth International we współpracy z ekspertami firmy Soraya, należącej do tego koncernu.
Receptury pozbawione balastu syntetycznych konserwantów, barwników i aromatów idealnie realizują potrzebę właściwego dbania o siebie i własne otoczenie. Dlatego czyste kosmetyki są bezpieczne – nawet dla bardzo wrażliwej skóry.

Skóry naczynkowej: seria dedykowana do pielęgnacji skóry naczynkowej, z rozszerzonymi naczynkami krwionośnymi, z tendencją do ich pękania, powstawania tzw. „pajączków”.

Skóry tłustej, łojotkowej: seria dedykowana do pielęgnacji skóry tłustej, łojotokowej, ze zmianami trądzikowymi, stanami zapalnymi, bliznami i przebarwieniami, produkującej nadmiar sebum.

Skóry bardzo suchej, atopowej: seria dedykowana do pielęgnacji skóry
bardzo suchej, atopowej, z objawami świądu i łuszczenia, nadwrażliwej na czynniki klimatyczne, dającej odczucie „ściągania się”, zwłaszcza po kąpieli. Intensywne nawilżenie oraz działanie łagodzące zapewnia kwas glicyryzynowy, alantoina, D-panthenol i Masło Shea.

Skóry pozbawionej elastyczności: seria dedykowana do pielęgnacjio skóry pozbawionej elastyczności, wymagającej skutecznego programu nawilżającego i redukującego zmarszczki.

Skóry z wyraźnymi zmarszczkami: seria przeznaczona do liftingu, regeneracji
i odmładzania skóry z wyraźnymi zmarszczkami i oznakami zwiotczenia.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH