SLIM 15

Program wyszczuplający z Poradnikiem Żywieniowym

Wskazania: Kompletny 15-dniowy program wyszczuplający,łączący dwie fazy działania z wyszczuplającą metodą żywieniową SLIM-data®

Działanie: Faza uderzeniowa trwająca 10 dni, która uruchamia proces wyszczuplania. Formuła oczyszcza organizm, zmniejsza apetyt, spala zmagazynowane kalorie i wychwytuje tłuszcze.
Faza stabilizacji trwająca 5 dni, która pozwoli zachować smukłą sylwetkę na stałe. Formuła oczyszcza organizm i zmniejsza apetyt.

Przeciwwskazania: Nie może być spożywany przez osoby chore na fenyloketonurię. Nie zaleca się stosowania w okresie ciąży, podczas karmienia piersią i dla dzieci poniżej 8 roku życia bez wcześniejszej konsultacji z lekarzem.

Dawkowanie: Faza uderzeniowa: 1 tabletka rano, w południe i wieczorem przed posiłkiem, popijając szklanką wody; 1 saszetka o smaku mango do rozpuszczenia w 1,5 l wody – do picia przez cały dzień. Faza stabilizacji: 1 saszetka o smaku mango do rozpuszczenia w 1.5 l wody.

Skład: Tabletki (1 listek = 30 tabletek), suchy wyciąg z koli zawierający 12% kofeiny 125 mg, suchy wyciąg z zielonej mate zawierający 8% kofeiny 50 mg, suchy wyciąg z zielonej herbaty zawierający 3% kofeiny 50 mg, chitosan 125 mg, witaminy: E, B3, B1.
Saszetki z płynem (15 saszetek do rozpuszczenia): suchy wyciąg z ogonków czereśni 50 mg, suchy wyciąg z wrzośca popielatego 50 mg, suchy wyciąg z rozmarynu lekarskiego 50 mg. SLIM-data Complex 2000 mg (połączenie F.O.S. (fruktooligosacharydy), włókna akacji 250 mg, chrom i cynk). Zawiera źródło fenyloalaniny.

Suplement diety

Dystrybutor: Osmoza Sp. z o.o.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH