Sinomarin®

Wskazania:
Udrożnianie i oczyszczanie jam nosowych i zatok w nieżytach górnych dróg oddechowych, przeziębieniach i infekcjach. Wskazany również jako leczenie wspomagające przy stosowaniu leków antyhistaminowych czy kortykosteroidów. Produkt przeznaczony dla niemowląt, dzieci i dorosłych.

Działanie:
Dzięki opatentowanej formule 70% wody morskiej z 2,3% stężeniem NaCl Sinomarin® zapewnia optymalne działanie oczyszczające i udrożniające, odznaczając się przy tym bardzo dobrą tolerancją i bezpieczeństwem stosowania.

Potrójne działanie Sinomarin®:
Fizyko–chemiczne: Dzięki hipertoniczności (2,3% stężenie NaCl) Sinomarin® naturalnie obkurcza śluzówkę nosa, usuwa nadmiar wody z obrzękniętych tkanek oraz szybko i skutecznie udrożnia zatkany nos.
Izotoniczne roztwory wody morskiej do nosa, nie posiadają takich właściwości i nie obkurczają śluzówki.
Mechaniczne: Delikatna mgiełka powstająca po rozpyleniu produktu w naturalny sposób pomaga oczyścić jamę nosową z nadmiaru śluzu, mediatorów zapalnych, strupków, pyłków, czy zalegających cząstek kurzu.
Antybakteryjne: Sinomarin® zawiera bogactwo związków mineralnych i pierwiastków śladowych wody morskiej, które chronią przed infekcjami nosa, usuwają jego niedrożność oraz posiadają właściwości antyseptyczne i antybakteryjne.
Oczyszczanie otworów nosowych może stanowić prosty sposób na uniknięcie ryzyka powstawania nadkażeń dróg oddechowych, które mogą występować w wyniku zablokowania nosa.

Przeciwwskazania:
Zachować ostrożność w przypadku nadwrażliwości na wodę morską.

Skład:
Woda morska 70%, woda oczyszczona 30%. Nie zawiera konserwantów. Nie zawiera dodatkowych związków chemicznych.

Seria:
Sinomarin Monodose® jedyny na rynku jałowy hipertoniczny roztwór wody morskiej, przeznaczony do udrożniania nosa u niemowląt od pierwszych dni życia. 18 ampułek jednorazowego użytku po 5ml.
Sinomarin® dla dzieci od 6. miesiąca życia i starszych z końcówką dopasowaną do anatomicznego kształtu nosa, systemem antybakteryjnym oraz delikatnym, odpowiednio niskim ciśnieniem, 100 ml.
Sinomarin® Mini dla dzieci od 6. miesiąca życia i dorosłych z pompką dozującą oraz wbudowanym systemem antybakteryjnym i anatomiczną końcówką dopasowaną do kształtu nosa, 30 ml.
Sinomarin® dla dorosłych z końcówką dopasowaną do anatomicznego kształtu nosa i systemem antybakteryjnym, 125ml.
Sinomarin® to jedyna na rynku kompletna linia produktów hipertonicznych odpowiednia dla pacjentów ze wszystkich grup wiekowych.

Dystrybutor: Sequoia Sp. z o.o.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH