Sambucol®

Wskazania:
stosować w stanach przedgrypowych, grypy i przeziębienia oraz w celu wspomagania naturalnych funkcji układu immunologicznego. Podawanie preparatu zaleca się również w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji.

Działanie:
ekstrakt z owoców czarnego bzu, zawarty w preparacie został przebadany w badanich laboratoryjnych i klinicznych. Sambucol® skraca czas trwania grypy oraz łagodzi jej objawy. Dodatkowo preparat wspomaga układ odpornościowy.

Dawkowanie:
Sambucol® Kids
w stanach grypy i przeziębienia: Dzieci od 3. do 6. roku życia: 5–10 ml (jedna-dwie łyżeczki) dwa razy dziennie. Dzieci od 7. do 12. roku życia: 10-15 ml (dwie-trzy łyżeczki) dwa razy dziennie; w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji: Dzieci od 3. do 6. roku życia: 5 ml (jedna łyżeczka) dziennie. Dzieci od 7. do 12. roku życia: 10 ml (dwie łyżeczki) dziennie.

Sambucol® Orginal Formula, Sambucol® Immuno Forte, Sambucol® Sugar Free
w stanach grypy i przeziębienia: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki) cztery razy dziennie; w celu wzmocnienia organizmu w okresach zwiększonego ryzyka infekcji: Dzieci powyżej 12. roku życia i dorośli: 10 ml (dwie łyżeczki) dziennie.

Środki ostrożności:
przyjmować pod nadzorem lekarza, nie stosować pozajelitowo.

Seria:
Sambucol® Kids; Sambucol® Orginal Formula; Sambucol® Immuno Forte; Sambuol® Sugar Free.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH