Reduxil

Suplement diety

Działanie: Reduxil to produkt pochodzenia naturalnego, który pobudza metabolizm i redukuje nadmiar tkanki tłuszczowej. Preparat intensywnie spala tkankę tłuszczową zarówno w dzień, jak i w nocy. Hamuje apetyt, poprawia kondycję skóry, oczyszcza organizm. Dzięki stosowanej przy jego produkcji nanotechnologii, substancje łatwiej przenikają, a w efekcie preparat jest skuteczniejszy.

Kapsułka na dzień wspomaga i intensyfikuje metabolizm organizmu. Zawiera ekstrakty z alg morskich i zielonej herbaty. Substancje zawarte w ekstrakcie z alg morskich wpływają na ośrodek przyjmowania pożywienia i zmniejszają apetyt. Natomiast substancje zawarte w ekstrakcie z zielonej herbaty (polifenole) przyspieszają redukcję tkanki tłuszczowej.

Kapsułka na noc działa wtedy, gdy metabolizm organizmu jest wolniejszy. Zawiera ekstrakt z winorośli i alg morskich. Algi zapobiegają odkładaniu się tłuszczu. Natomiast ekstrakty czerwonego wina zapewniają sprężystość naskórka (przy odchudzaniu często skóra traci elastyczność).
Dawkowanie: 2 kapsułki dziennie, jedna rano, druga wieczorem, przez 2 miesiące. W przypadku dłuższych kuracji zalecana jest dwumiesięczna przerwa po każdym cyklu.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH