RadioProtect

Polski pomysł, polski krem, stworzony i opatentowany przez polskiego farmaceutę. Od 9 lat skutecznie pomaga pacjentom.
Specjalistyczny krem kojąco-łagodzący do pielęgnacji skóry podrażnionej po naświetlaniu promieniami UV i promieniami jonizującymi. Skuteczny po opalaniu, solarium, zabiegach laserowych i depilacjach. Zalecany również do pielęgnacji skóry dla osób przyjmujących chemioterapię.
Resweratrol oraz naturalne bioflawonoidy neutralizują działanie wolnych rodników i mogą wspomagać funkcje ochronne skóry. Krem działa kojąco, łagodząco, zmniejsza uczucie gorąca i pieczenia. Skutecznie pielęgnuje oraz natłuszcza skórę, która odzyskuje swój naturalny komfort, pozostaje gładka i elastyczna.

Dzięki aksamitnej konsystencji krem łatwo się rozsmarowuje. Po rozprowadzeniu pozostawia na skórze delikatną warstwę ochronną.
Receptura została opracowana przez pracowników naukowych Aurea Pharma we współpracy z lekarzami praktykami. Krem cechuje dobra tolerancja i wysoka skuteczność. Jego skuteczność i bezpieczeństwo stosowania zostały potwierdzone w badaniach dermatologicznych, aplikacyjnych i mikrobiologicznych. Nie stwierdzono działania drażniącego i alergizującego.

RadioProtect to wieloletnie doświadczenie w stosowaniu na oddziałach radioterapii w szpitalach onkologicznych w Polsce. Wypróbowany również i stosowany przez osoby wypoczywające i opalające się m.in. na Kubie, w Tajlandii, Egipcie, Indonezji, Gambii, Emiratach Arabskich, Włoszech, Tunezji, Argentynie, Brazylii.
Ciekawostka: Od 5 lat każdy żołnierz polski wyjeżdżający na misje ONZ i NATO otrzymuje w wyposażeniu profilaktyczno- leczniczym dwie tubki kremu Radioprotect.

Krem rekomendowany przez Zakład Radioterapii, Oddział Onkologii Ginekologicznej Białostockiego Centrum Onkologii. Większość oddziałów radioterapii w centrach onkologii stosuje krem Radioprotect ku zadowoleniu i poprawie jakości życia pacjentów.
Więcej informacji: www.radioprotect.eu

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH