Pikovit® Complex

Suplement diety

Wskazania: Uzupełnienie codziennej diety dla dzieci w wieku 3 lat i starszych: szczególnie w okresie intensywnego wzrostu; w sytuacjach stresowych i w przypadku przemęczenia (czynne i rekreacyjne uprawianie sportów, aktywność szkolna); jako uzupełnienie niezróżnicowanej diety, przy nieregularnym odżywianiu, szczególnie w przypadku spożywania niewystarczającej ilości warzyw i owoców; przy braku apetytu.

Działanie: Pikovit Complex jest źródłem ważnych dla organizmu 11 witamin i 8 składników mineralnych przeznaczonym dla dzieci w wieku 3 lat i starszych. Pikovit complex pokrywa zwiększone zapotrzebowanie na witaminy i składniki mineralne i uzupełnia brak niektórych składników w diecie.

Przeciwwskazania: Dzieci nie powinny przyjmować tabletek, jeżeli są uczulone na którykolwiek ze składników. Nadmierne spożycie może spowodować efekt przeczyszczający. Nie przekraczać zalecanej porcji dziennej.
Preparat nie może być stosowany jako substytut zróżnicowanej diety.

Dawkowanie: 1-2 tabletki dziennie.

Skład: Wapń, Fosfor, Witamina C, Magnez, Niacyna, Witamina E, Żelazo, Cynk, kwas pantotenowy, Witamina: B6, B2, B1, B12, Witamina D, Selen, Jod, Folacyna, Miedź, Witamina A.

Wytwórca:
KRKA d.d., Novo mesto, Słowenia

Szczegółowe informacje dostępne na życzenie:
KRKA-POLSKA Sp. z o.o., ul. Równoległa 5, 02-235 Warszawa

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH