Uniben

**Uniben, 1,5 mg/ml
aerozol do stosowania w jamie ustnej, 30 ml**

**Dzięki zawartości glicerolu nawilża śluzówkę.
Można go stosować u małych dzieci.
Posiada długi aplikator, który precyzyjnie trafia w ognisko zapalne.

UroKomfort

Suplement diety

Wskazanie: jako środek  pomocniczy w infekcjach dróg moczowych dla kobiet.

Działanie: związki zawarte w owocach żurawiny zapobiegają stanom zapalnym układu moczowego dzięki działaniu zakwaszającemu mocz, antybakteryjnemu i przeciwgrzybicznemu oraz zapobiegają tworzeniu się kamieni moczowych. Ekstrakty z soi stosowane są w zapobieganiu chorobom układu krążenia, osteoporozie, nowotworom sutka, macicy, w łagodzeniu objawów menopauzy oraz zespołu napięcia przedmiesiączkowego. Olej z pestek dyni oraz jej suszone pestki stosowane są jako substancje wspomagające w stanach zapalnych dróg moczowych.

Urinal

Suplement diety

Charakterystyka: kapsułki Urinal  Walmark przeznaczone są dla osób dorosłych i dzieci powyżej 14. roku życia jako preparat wspomagający prawidłowe funkcjonowanie dróg moczowych.
Preparat zawiera sproszkowany koncentrat soku z żurawiny wielkoowocowej NutriCran®, standaryzowany na zawartość proantocyjanidyn, które zmniejszają przyczepność bakterii Escherichia coli do ścian układu moczowego. Zawarte w soku żurawinowym polimery epikatechinowe sprawiają, że bakterie nie mogą uczepić się podłoża, nie mogą się więc rozmnożyć i utworzyć kolonii.

Zalety preparatu:

* ułatwia wypłukiwanie bakterii z dróg moczowych,
* jest bardzo dobrze tolerowany przez organizm,
* zawarty w nim koncentrat soku żurawinowego jest źródłem silnych przeciwutleniaczy, dzięki czemu wpływa na zwiększenie ochrony lipoprotein przed utlenianiem,
* ta sama, wysoka skuteczność działania bez względu na okres stosowania (długotrwałe stosowanie nie prowadzi do uodpornienia się bakterii).

Uretin żurawina

Suplement diety

Kapsułki stosowane wspomagająco przy bakteryjnych zakażeniach dróg moczowych.

Działanie: żurawina amerykańska utrzymuje w drogach moczowych środowisko niesprzyjające rozwojowi bakterii; olej z nasion dyni działa tonizująco na pęcherz moczowy.

Przeciwwskazania: brak.

Dawkowanie: 1-2 kapsułki dziennie.

Skład: ekstrakt z żurawin 200 mg, olej z nasion dyni 200 mg, substancje pomocnicze.

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH