COLON C

Suplement diety Colon C stanowi wyjątkową kompozycję naturalnych składników – wartościowego błonnika z babki płesznik, prebiotyków i probiotyków – które regulują pracę jelit i przeciwdziałają zaparciom.

Składniki: łupiny nasion babki płesznik (Plantago psyllium), fruktooligosacharydy, Lactobacillus acidophilus, Bifidobacterium lactis.

Łupiny nasion babki płesznik są źródłem błonnika pokarmowego. Jest to włókno roślinne, które ma zdolność pęcznienia w przewodzie pokarmowym. Zwiększając objętość, pobudza ściany jelit do pracy i przesuwania znajdującej się w nich masy. Obecność błonnika w jelitach sprzyja rozwojowi przyjaznych bakterii, które wpływają na prawidłowe funkcjonowanie całego organizmu.

Fruktooligosacharydy (prebiotyki) zawarte w suplemencie COLON C® są w pełni pochodzenia roślinnego (inulina). Stymulują one rozwój bakterii probiotycznych. Są pomocne w trakcie diety redukcyjnej.

Bakterie z rodzaju Lactobacillus i Bifidobacterium pełnią funkcję probiotyków (pożytecznych bakterii) i wywierają korzystny wpływ na organizm człowieka. Uczestniczą w procesie trawienia, pobudzają motorykę przewodu pokarmowego i stymulują układ odpornościowy. Dostarczanie probiotyków jest ważnym elementem zapewniającym środowisku jelit równowagę, zwłaszcza w sytuacji narażenia na stres i zmian w sposobie odżywiania się (na przykład w podróży).

COLON C® nie zawiera glutenu ani mleka.
Produkt może być spożywany przez wegetarian i wegan.

Sposób użycia: 2 razy dziennie po 1 czubatej łyżeczce (5 g) – jedną przed śniadaniem, drugą przed kolacją. Zmieszać z wodą lub sokiem owocowym i natychmiast wypić.
Istotne jest, by popić preparat dodatkową szklanką wody lub soku.
Nie należy przekraczać zalecanej porcji. Preparat nie może stanowić substytutu zróżnicowanej diety.

Przyjmowanie płynów: należy wypijać dziennie co najmniej 250 ml wody lub soku owocowego na każde 5 g (czubatą łyżeczkę) COLON C®.

Czytaj więcej o Colon C

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

Leave a Comment

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH