ChemoDry B6

Polski pomysł, polski krem, opracowany przez polskiego farmaceutę.
Specjalistyczny krem intensywnie nawilżająco-natłuszczający do stosowania na suchą i wrażliwą skórę. Idealnie działa na skórę dłoni oraz stóp. Przeznaczony również do pielęgnacji skóry dla osób leczonych chemioterapią.
Dzięki zawartości alantoiny oraz pantenolu pielęgnuje zniszczoną skórę, wykazuje właściwości kojące i łagodzące. Kwas hialuronowy i koenzym Q10 przyspieszają regenerację wysuszonej i wrażliwej skóry oraz utrzymują ją we właściwej kondycji. Bardzo dobrze się wchłania, pozostawiając na skórze delikatną warstwę ochronną. Receptura kremu oparta jest na naturalnych składnikach najwyższej jakości, zawiera m.in.: oliwę z oliwek, masło shea, witaminy E i B6, kwas hialuronowy, koenzym Q10, panthenol, skwalen oraz mocznik.

Receptura została opracowana przez pracowników naukowych Aurea Pharma we współpracy z lekarzami praktykami. Krem cechuje się wysoką tolerancją i skutecznością. Skuteczność i bezpieczeństwo stosowania potwierdzone w badaniach dermatologicznych, aplikacyjnych i mikrobiologicznych. Nie stwierdzono działania drażniącego i alergizującego.

Krem rekomendowany przez Oddział Onkologii Ginekologicznej Białostockiego Centrum Onkologii, polecany również przez lekarzy dermatologów.
więcej informacji: www.chemodry.eu

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH