BODYMAX PLUS

Bodymax Plus to dawka zdrowej energii i uśmiechu, na co dzień!

Ulepszony Bodymax Plus dodaje energii osobom aktywnym. Wyjątkowo skutecznie zwalcza zmęczenie dzięki podwójnej dawce żeń-szenia w połączeniu z bogatym kompleksem witamin i minerałów oraz najwyższej dawce magnezu. Żeń-szeń, zwany także korzeniem życia, szybko wzmacnia cały organizm, podnosi odporność na stres. Wspomaga naturalne siły obronne organizmu oraz poprawia samopoczucie.

Przeciwwskazania:
nie należy stosować w przypadku hiperwitaminozy A, żelazicy. Wyciąg z żeń-szenia może wchodzić w interakcje z lekami przeciwdepresyjnymi, dlatego też osoby przyjmujące tego typu leki powinny zasięgnąć opinii lekarza przed zastosowaniem wyciągów z żeń-szenia. Preparat nie powinien być stosowany przez osoby uczulone na którykolwiek ze składników produktu. Nie zaleca się stosowania u kobiet w ciąży i w czasie karmienia piersią. Należy zachować ostrożność u osób z nadciśnieniem, cukrzycą i chorobami układu krążenia.

Dawkowanie:
dorośli: 1 tabletka dziennie, najlepiej rano, w czasie posiłku. Pierwsze pozytywne efekty stosowania preparatu są zauważalne po 10-14 dniach przyjmowania preparatu, czyli po nasyceniu organizmu ginsenozydami (substancjami aktywnymi zawartymi w żeń-szeniu).

Producent: Axellus A/S, Industrigrenen 10, Postbox 1080, DK-2635 Ishøj, Dania

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH