ActivKrill

Suplement diety

ActivKRILL to pierwszy na polskim rynku preparat zawierający olej z kryla arktycznego – rodzaj krewetki żyjącej w krystalicznie czystych wodach Antarktyki. Olej z kryla łączy w sobie kwasy tłuszczowe Omega-3, fosfolipidy i astaksantynę. Badania kliniczne potwierdzają wyższość oleju z kryla nad tradycyjnym olejem z ryb. ActivKRILL zawiera kwasy tłuszczowe Omega-3 w wyjątkowo przyjaznej dla człowieka formie fosfolipidów.
Fosfolipidy stanowią najbardziej skuteczną i najlepiej przyswajalną postać kwasów Omega-3, w czym przewyższają takie postaci kwasów jak estry etylowe czy olej rybi (ok. 20-krotnie wyższa przyswajalność). Obecna w oleju z kryla astaksantyna stanowi najsilniejszy ze znanych naturalnych antyoksydantów.

Działanie:
Dzięki takiemu naturalnemu połączeniu ActivKRILL wykazuje szerokie spektrum działania na układ krążenia i pracę serca: fosfolipidy korzystnie wpływają na poziom cholesterolu oraz regulację ciśnienia krwi. Astaksantyna i fosfolipidy pomagają poprawiać stan i elastyczność naczyń krwionośnych oraz chronią przed ich uszkodzeniem. W efekcie składniki preparatu efektywniej pomagają zapobiegać miażdżycy i zawałowi serca.
Badania naukowe dotyczące stosowania fosfolipidów z oleju z kryla potwierdzają również:
– dobroczynny wpływ kwasów Omega-3 w tej postaci na sprawne funkcjonowanie układu nerwowego (pamięć, koncentracja);
– korzystny wpływ na stawy;
– naturalną ochronę skóry „od wewnątrz”;
– wzmocnienie układu odpornościowego organizmu.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH