Szanowni Państwo,
Ze względu na epidemię, ulegnie zmianie termin XVII Gali Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, planowanej pierwotnie na 16 kwietnia 2020.
O nowym terminie i miejscu dorocznej ceremonii, poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Za niedogodności przepraszam, za zrozumienie dziękuję
Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody

Jakość Roku 2011!

Polfa Tarchomin S.A. uzyskała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011

Kapituła Programu „JAKOŚĆ ROKU” w dniu 24 stycznia 2012 roku, przyznała tytuł JAKOŚĆ ROKU 2011 dla Tarchomińskich Zakładów Farmaceutycznych „Polfa” Spółka Akcyjna.

Eksperci Polskiego Centrum Badań i Certyfikacji S.A. docenili wysokie standardy
działalności Polfy Tarchomin S.A. a szczególnie:

skuteczną realizację przyjętej polityki jakości;
pozytywny odbiór działalności firmy przez klientów, pracowników oraz otoczenie społeczne;
klarowność stosowanych procedur zapewniających firmie sprawne funkcjonowanie;
wysoki stopień zaangażowania kadry w osiąganie celów jakościowych;
dbałość o zapewnienie najwyższej jakości produktów/usług;
efektywność zarządzania organizacją;
nieustanne dążenie do optymalizacji pracy.

Dodatkowo tytułem JAKOŚĆ ROKU Produkt 2011 wyróżniono grupę penicylinowych antybiotyków doustnych oraz suplement diety Osłonik MAX – produkty Polfy Tarchomin S.A.

„Jesteśmy dumni z tak dobrej oceny naszej Spółki oraz naszych produktów, będziemy dokładać wszelkich starań, aby zapewnić pacjentom szeroką gamę wysokiej jakości leków w korzystnej cenie.” – powiedziała Pani Halina Lachowska, Prezes Zarządu Polfy Tarchomin S.A.

Polfa Tarchomin jest liderem w produkcji antybiotyków, pierwsze gramy tej substancji wytworzyła już w 1948 roku.
To wieloletnie doświadczenie w produkcji leków przeciwbakteryjnych do stosowania wewnętrznego oraz innowacyjna technologia sprawiły, że Spółka może pochwalić się wysoką jakością swoich produktów. Wytwarzane specyfiki, w tym 18 antybiotyków iniekcyjnych, 16 leków doustnych w postaci tabletek oraz 2 w postaci zawiesiny, ratują zdrowie i życie wielu pacjentom.

W 2010 roku Polfa Tarchomin wdrożyła do produkcji nowe antybiotyki penicylinowe w postaci zawiesin doustnych do stosowania w infekcjach bakteryjnych u dzieci. Antybiotyki te uzyskały uznanie lekarzy i małych pacjentów również ze względu na dobry smak zawiesin.

Polfa Tarchomin w 2011 roku uzupełnia swoją ofertę wprowadzając na rynek najnowocześniejszy probiotyk Osłonik Max, standardowo zalecany, jako osłona flory bakteryjnej przewodu pokarmowego w trakcie antybiotykoterapii.

Wyróżniony nagrodą JAKOŚĆ ROKU PRODUKT 2011 Osłonik Max już w pierwszych dniach wprowadzania na rynek został doceniony przez lekarzy, farmaceutów i pacjentów. To suplement diety, który można nabyć w aptekach bez recepty. Posiada zarówno formę kapsułek, jak i saszetek, co umożliwia stosowanie go przez dorosłych oraz dzieci już od 6 miesiąca życia.
Jego unikatowy skład zawierający pałeczki kwasu mlekowego, drożdże oraz inulinę zapewnia maksymalną osłonę dla przewodu pokarmowego w trakcie kuracji.

Polfa Tarchomin S.A. dostarcza pacjentom w Polsce i na świecie bezpieczne oraz skuteczne leki o najwyższej jakości w korzystnych cenach. Nieustannie dąży do podnoszenia standardów jakości i rozwoju swojej oferty inwestując w prace badawcze nad nowymi produktami
i formami leków.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH