Szanowni Państwo,
Ze względu na epidemię, ulegnie zmianie termin XVII Gali Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, planowanej pierwotnie na 16 kwietnia 2020.
O nowym terminie i miejscu dorocznej ceremonii, poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Za niedogodności przepraszam, za zrozumienie dziękuję
Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody

MenoPrim laureatem Nagrody Profesorów Farmacji –

Przyszedł czas na jubileuszową X edycję Nagrody Profesorów Farmacji.

Jak co roku, poświęcona jest suplementom diety, które w dobie XXI wieku są szeroko rozpowszechniane na polskim rynku farmaceutycznym. W niniejszej edycji konkursu pozytywnie oceniono suplementy diety, które spełniają wszelkie standardy stawiane dobrym produktom i wyróżniają się na tle innych. Są bezpieczne dla zdrowia pacjentów oraz wywierają prozdrowotny wpływ na ludzki organizm. Więcej o Nagrodzie Profesorów Farmacji

MenoPrim

MenoPrim to suplement diety przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Zawiera ekstrakt z nasion soi, w tym odpowiednią zawartość izoflawonów sojowych z grupy fitohormonów – naturalnych substancji roślinnych o strukturze podobnej do budowy żeńskich estrogenów. Uzupełnianie diety w izoflawony sojowe sprzyja łagodzeniu nieprzyjemnych symptomów menopauzy, tj.: uderzenia gorąca, zlewne poty, zmęczenie, nerwowość, wahania nastroju, niepokój, zakłócenia snu. Preparat pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu układu sercowo-naczyniowego oraz odpowiedniej gęstości kości i ich wytrzymałości mechanicznej. Jego substancje czynne biorą udział w tworzeniu i odnawianiu kolagenu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność cery.

Spośród suplementów diety zgłoszonych do 10. edycji konkursu oceniający eksperci wybrali dziewięć i przyznali im Nagrodę Profesorów Farmacji. Wyróżnione zostały następujące preparaty (przedstawiane w kolejności alfabetycznej):
Arthroblock®
Colosan Ex®
Flexagen™
LenVitol
Ligunin®
Liverol
Marsjanki Kosmożelki
MenoPrim
Platinum Omega-3 fish

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH