MenoPrim laureatem Nagrody Profesorów Farmacji –

Przyszedł czas na jubileuszową X edycję Nagrody Profesorów Farmacji.

Jak co roku, poświęcona jest suplementom diety, które w dobie XXI wieku są szeroko rozpowszechniane na polskim rynku farmaceutycznym. W niniejszej edycji konkursu pozytywnie oceniono suplementy diety, które spełniają wszelkie standardy stawiane dobrym produktom i wyróżniają się na tle innych. Są bezpieczne dla zdrowia pacjentów oraz wywierają prozdrowotny wpływ na ludzki organizm. Więcej o Nagrodzie Profesorów Farmacji

MenoPrim

MenoPrim to suplement diety przeznaczony dla kobiet w okresie menopauzy. Zawiera ekstrakt z nasion soi, w tym odpowiednią zawartość izoflawonów sojowych z grupy fitohormonów – naturalnych substancji roślinnych o strukturze podobnej do budowy żeńskich estrogenów. Uzupełnianie diety w izoflawony sojowe sprzyja łagodzeniu nieprzyjemnych symptomów menopauzy, tj.: uderzenia gorąca, zlewne poty, zmęczenie, nerwowość, wahania nastroju, niepokój, zakłócenia snu. Preparat pomaga w utrzymaniu prawidłowego stanu układu sercowo-naczyniowego oraz odpowiedniej gęstości kości i ich wytrzymałości mechanicznej. Jego substancje czynne biorą udział w tworzeniu i odnawianiu kolagenu, odpowiedzialnego za sprężystość i jędrność cery.

Spośród suplementów diety zgłoszonych do 10. edycji konkursu oceniający eksperci wybrali dziewięć i przyznali im Nagrodę Profesorów Farmacji. Wyróżnione zostały następujące preparaty (przedstawiane w kolejności alfabetycznej):
Arthroblock®
Colosan Ex®
Flexagen™
LenVitol
Ligunin®
Liverol
Marsjanki Kosmożelki
MenoPrim
Platinum Omega-3 fish

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH