Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”: 8 i 22 października 2020

Na początku września Kapituła Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” podjęła decyzję, że tradycyjna Gala rozdania Nagrody Zaufania „Złoty OTS” – spotkanie środowiska ochrony zdrowia w Polsce – zostanie zamieniona na dwa mniejsze spotkania. Uroczyste wręczanie statuetek odbędzie się 8 i 22 października 2020 o godz. 16.00 w hotelu Sheraton. Laureaci Nagrody Zaufania „Złoty OTIS” to osoby wybitne i nietuzinkowe. Na ich sukces składają się codzienna praca, wytrwałość, dążenie do celu. Serdeczną atmosferą kameralnych spotkań chcemy zrekompensować Laureatom ponad półroczne oczekiwanie na ceremonię wręczenia Nagród Zaufania „Złoty OTIS 2020”.

Polskie Stowarzyszenie Diabetyków poszukuje Młodych Liderów

Bydgoszcz: Zarząd Główny Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków (PSD) przy wsparciu fundacji firmy Medtronic poszukuje liderów – osób chorych na cukrzycę, które chcą zaangażować się w promocję i realizację projektów służących młodym diabetykom.

Stowarzyszenie organizuje konkurs na udział w szkoleniu, w którym mogą wziąć udział wszystkie osoby chore na cukrzycę w wieku 19-35 lat. Warunkiem udziału w konkursie jest przynależność do Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków. Akces do Stowarzyszenia można zgłosić wraz z konkursowym projektem.

Andrzej Bauman, Prezes Zarządu Głównego PSD podkreśla: „W całej Polsce potrzebujemy młodych ludzi, którzy przejmą swoje sprawy w swoje ręce. Wraz z nimi chcemy zbudować sieć punktów, które będą realizowały programy skierowane do młodzieży”.

Anna Śliwińska, koordynator projektu podkreśla: „Młode osoby chorujące na cukrzycę często nie wiedzą gdzie szukać wsparcia. Tymczasem potrzebują rówieśników, którzy doskonale rozumieliby ich sytuację i problemy”.

W ramach konkursu zostanie wyłonionych 25 młodych liderów, którzy zostaną zaproszeni na specjalnie dla nich przygotowane szkolenie. Warsztaty będą składać się z dwóch części. Pierwsze spotkanie już na początku kwietnia, drugie w październiku. Anna Śliwińska zaznacza: „Chcemy najlepiej zapowiadających się aktywnych młodych ludzi wesprzeć wiedzą i narzędziami pomocnymi w realizacji zgłoszonych projektów. Wiedza, którą chcemy im przekazać, wzmocni ich kompetencje, będą ją mogli wykorzystać również w swoim codziennym życiu i pracy zawodowej. Chcemy nie tylko znaleźć młodych liderów. Chcemy ich wspierać i promować”.

Aby zakwalifikować się na szkolenie, należy przesłać krótki opis projektu przedstawiającego pomysł na działalność na rzecz diabetyków w swoim miejscu zamieszkania. Zgłoszenia można nadsyłać pocztą tradycyjną lub elektroniczną do 20 marca br. Szczegółowe informacje wraz z regulaminem i formularzem zgłoszeniowym dostępne są na stronie www.diabetyk.org.pl

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH