Szanowni Państwo,
Ze względu na epidemię, ulegnie zmianie termin XVII Gali Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, planowanej pierwotnie na 16 kwietnia 2020.
O nowym terminie i miejscu dorocznej ceremonii, poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Za niedogodności przepraszam, za zrozumienie dziękuję
Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody

Będzie nowy lek na prostatę?

Lek znany jako MDV3100, wyprodukowany przez Medivation Inc. zwiększa współczynnik przeżywalności u mężczyzn z metastatycznym rakiem prostaty opornym na kastrację.
Według danych ujawnionych przez producenta, osoby, u których zastosowano terapię z użyciem MDV3100, przeżyły średnio o 4,8 miesiąca dłużej w porównaniu z chorymi zażywającymi placebo. Równocześnie zaprzestano testów, ponieważ nie byłoby to w porządku do osób stosujących placebo. Dr Howard Scher, szef onkologi moczowo-płciowej w Centrum Raka im. Sloan-Kettering w Nowym Jorku twierdzi, że jeżeli lek zostanie zatwierdzony, będzie on ogromną szansą dla mężczyzn z rakiem prostaty, który rozwinął się po terapii hormonami oraz wstępnej chemioterapii. Z kolei Johann de Bono, profesor w Instytucie Badań nad Rakiem, poinformował, że MDV3100 ma nowoczesny mechanizm działania – hamuje sygnały receptora androgenu aż w trzech miejscach. Autorzy badania oznajmili, że lek zostanie przekazany do zatwierdzenia z początkiem 2012 roku.
(Źródło: www.medicalnewstoday.com) ™

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH