Szanowni Państwo,
Ze względu na epidemię, ulegnie zmianie termin XVII Gali Nagrody Zaufania „Złoty OTIS”, planowanej pierwotnie na 16 kwietnia 2020.
O nowym terminie i miejscu dorocznej ceremonii, poinformujemy najszybciej jak będzie to możliwe.
Za niedogodności przepraszam, za zrozumienie dziękuję
Paweł Kruś, przewodniczący Kapituły Nagrody
cellulit

Jak się pozbyć cellulitu?

Cellulit to powszechny problem, ponieważ dotyka on około 90% kobiet i niektórych mężczyzn. To dolegliwość niezależna od posiadanego typu sylwetki.

Defekt ten spowodowany jest takimi czynnikami jak: nieprawidłowa dieta, brak aktywności fizycznej, zaburzenia hormonalne, a nawet zaburzenia rytmu snu.

Myśl o odsłonięciu ciała, przeraża niejedną kobietę i odbiera jej pewność siebie. Marka ZO® Skin Health, mając świadomość skali tego problemu, wychodzi na przekór, wprowadzając na rynek preparat, który pozwala osiągnąć pozytywne rezultaty w walce z cellulitem, zmniejszając jego widoczność i zapobiegając jego wystąpienia w przyszłości.

Oraser® Cellulite Control

Kompozycja składników, która działając przez 24 godziny na dobę, poprawia wygląd i kształt ud. Preparat natychmiast ujędrnia i wyraźnie wygładza skórę, jednocześnie wysmuklając biodra, uda i pośladki. Bogactwo ekstraktu z planktonu przyspiesza metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe, dodatkowo wyszczuplając i napinając skórę.

Składnikiem odpowiedzialnym za wstrzymywanie procesu odkładania zapasów tłuszczowych jest naturalny kompleks pozyskiwany z cukru – izomerat sacharydowy, który ponadto pobudza produkcję kolagenu, dzięki czemu skóra zyskuje jędrność. Enzym odpowiedzialny za odkładanie się tłuszczu, dodatkowo blokuje obecność alginianu metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny, który co więcej, poprawia mikrokrążenie i redukuje nierówności skórne. Dzięki formule preparatu uzupełnionej o składniki jak kofeina, koenzym A i karnityna, pobudza metabolizm, w celu przyspieszenia rozkładu tkanki tłuszczowej.

Najważniejsze składniki Oraser® Cellulite Control:

  • Ekstrakt z planktonu: stymuluje metabolizm komórkowy i tkankowy, by poprawić napięcie mięśniowe. Wyszczupla oraz napina skórę.
  • Izomerat sacharydowy: hamuje proces odkładania nowych zapasów tłuszczowych w ciągu nocy, gromadzących się w związku z zaburzonymi rytmami okołodobowymi ciała. Stymuluje produkcję nowego kolagenu, dodatkowo ujędrniając skórę.
  • Alginian metylosilanolowo karboksymetylowej teofiliny: poprawia mikrokrążenie i fakturę skóry blokując enzym odpowiedzialny za gromadzenie tłuszczu (lipazę lipoproteinową – LPL).
  • Fosfatydylocholina: usprawnia pracę lipaz rozkładających tłuszcz. Powszechnie wykorzystywana w zabiegach mezoterapii.
  • Kofeina, koenzym A i karnityna: stymulują metabolizm, by przyspieszyć rozkład tkanki tłuszczowej.
  • Wyciąg z chrzęścicy kędzierzawej (Chondrus crispus): natychmiast ujędrnia i napina skórę, widocznie poprawiając jej fakturę i wygląd obszarów dotkniętych cellulitem.
  • Gliceryna i betaina: utrzymują odpowiednie nawodnienie skóry i przywracają poprawne działanie bariery skórnej.

Nikt nie pyta Cię o zdanie, weź udział w Teście Zaufania!

To 5 najczęściej kupowanych leków na grypę i przeziębienie. Pokazujemy je w kolejności alfabetycznej.

ASPIRIN C/BAYER | FERVEX | GRIPEX | IBUPROM | THERAFLU

Do którego z nich masz zaufanie? Prosimy, oceń wszystkie.
Dziękujemy za Twoją opinię.

POLECANE DLA CIEBIE

START TYPING AND PRESS ENTER TO SEARCH